HAKKINDA

Bilecik Psikolog / Uzman Klinik Psikolog Çağatay Ersan

#bilecikpsikolog, #bilecikuzmanpsikolog, #bilecikpsikoterapi, #bilecikailedanısma

Uzm. Klinik Psikolog / Aile Danışmanı Çağatay Ersan 1996 yılında Diyarbakır’ da dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Muğla ve Muş illerinde tamamladı.

Lise öğretimini 2014 yılında Bilecik Anadolu Öğretmen Lisesi’ nde tamamlayan Uzm. Klinik Psikolog  / Aile Danışmanı Çağatay Ersan;

2014-2019 yılları arasında hep ideallerinde olan psikoloji eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Fen ve Edebiyat  Fakültesi Psikoloji bölümünü ‘Yüksek Şeref’ belgeleriyle  tamamlayarak psikolog ünvanıyla çalışmaya başladı.

2019-2021 yılları arasında İstanbul Gelişim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul gördü. Bu süreçte çeşitli kurumlarda danışan portföyüne hizmet vermeye devam etti.

2021 yılı ortasında ‘ İş doyumu ve Tükenmişlik’ üzerine yazdığı tez çalışmasının kabul görmesi üzerine ‘ UZMAN KLİNİK PSİKOLOG’  ünvanını yüksek şeref belgesiyle birlikte almaya hak kazanmıştır.

Etkinliği otoriteler tarafından kabul gören ‘ Oyun Terapisi ‘ ile 2 yaş ve üzeri çocuk danışanlarını görmekte,  ergen ve yetişkin danışanlarıyla bireysel seanslar yapmaktadır. Aynı  zamanda evlilik ve çift terapisi seanslarını da İstanbul ve Bilecik’ teki merkezlerde görmeye devam etmektedir.

Bilecik Psikolog / Uzman Klinik Psikolog Çağatay Ersan

#bilecikpsikolog, #bilecikuzmanpsikolog, #bilecikpsikoterapi, #bilecikailedanısma

#bilecik #bilecikpsikolog #bilecikpsikoterapi #bilecikterapi #bilecikdepresyon #depresyon #bilecikklinikpsikolog #bilecikcocukpsikolog #bilecikyetiskinpsikolog #bilecikcagatayersan #bilecikpsikologcagatayersan #bilecikklinikpsikolog #bilecikuzmanpsikolog

3 Yorumlar

  1. 3 yaşında ki oğlumu götürdüm. Oyun terapisi ile bütün sorunlarımızı çözdü. Gerçekten işini çok iyi yapan bu konuda uzman biri. Allah Çağatay Beyden razı olsun..

  2. Tüm problemlerimi kısa sürede çözüme ulaştırdınız. Yeniden hayata döndüm sayenizde, teşekkürler Çağatay bey.

  3. Çağatay bey her şeyden önce duruşu, yaklaşımı ve babacan tavrıyla insanın daha konuşmadan yüreğine huzur veriyor. Yaklaşık 2 aydır destek alıyorum. Destek almak için isteyen herkese tereddütsüz tavsiye ederim. Hayatıma dokunan ve bakış açımı değiştiren hiç sıkılmadan bıkmadan cevap veren bir psikolog. İstanbuldan gideceğini duyduğumda üzüldüm. Ancak bizi mağdur etmedi ve her seansımız için geliyor. İyi ki tanımışım.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir