Uzm. Klinik Psikolog / Aile Danışmanı Çağatay Ersan 1996 yılında Diyarbakır’ da dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Muğla ve Muş illerinde tamamladı.

Lise öğretimini 2014 yılında Bilecik Anadolu Öğretmen Lisesi’ nde tamamlayan Uzm. Klinik Psikolog  / Aile Danışmanı Çağatay Ersan;

2014-2019 yılları arasında hep ideallerinde olan psikoloji eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Fen ve Edebiyat  Fakültesi Psikoloji bölümünü ‘Yüksek Şeref’ belgeleriyle  tamamlayarak psikolog ünvanıyla çalışmaya başladı.

#bilecikpsikolog #bilecikpsikoterapi #bilecikpsikoterapist #bilecikterapist #bilecikpsikoloji #bilecikuzmanklinikpsikolog #bilecikdepresyon

2019-2021 yılları arasında İstanbul Gelişim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul gördü. Bu süreçte çeşitli kurumlarda danışan portföyüne hizmet vermeye devam etti.

2021 yılı ortasında ‘ İş doyumu ve Tükenmişlik’ üzerine yazdığı tez çalışmasının kabul görmesi üzerine ‘ UZMAN KLİNİK PSİKOLOG’  ünvanını yüksek şeref belgesiyle birlikte almaya hak kazanmıştır.

Etkinliği otoriteler tarafından kabul gören ‘ Oyun Terapisi ‘ ile 2 yaş ve üzeri çocuk danışanlarını görmekte,  ergen ve yetişkin danışanlarıyla bireysel seanslar yapmaktadır. Aynı  zamanda evlilik ve çift terapisi seanslarını da İstanbul ve Bilecik’ teki merkezlerde görmeye devam etmektedir.

#bilecikpsikolog #bilecikpsikoterapi #bilecikpsikoterapist #bilecikterapist #bilecikpsikoloji #bilecikuzmanklinikpsikolog #bilecikdepresyon